Firmamız Hakkında

DESTEK ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME BİLİŞİM ELEKTRONİK MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak 2019 yılından itibaren ATAP Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi OSB Kampüsünde Nefes Yazılım markası ile hizmet vermektedir.

Kısa Bir Tarihçe

DESTEK ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME BİLİŞİM ELEKTRONİK MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.

 • 1999

  SYSDestek Bilgisayar

  04 Ağustos 1999 Tarihinde Eskişehir' de Utku ve Ulaş ÇINAL tarafından kurulan SYSDestek Bilgisayar isimli şahıs firmasının ticarete başlaması.

 • 2003

  Yazılım Projeleri Çözüm Ortaklığı

  SYSDestek Bilgisayar

  E-Ticaret ve ERP yazılımları olmak üzere müşteri ihtiyaçlarına göre özel yazılım veya paket yazılım çözümleri sunulmaya başlandı.

 • 2017

  Nefes Projesi

  Projelendirme

  15 Yıllık tecrübe ve birikimlerimizden yola çıkarak müşteri ihtiyaçlarının mevcutta kullandıkları çözümlerin yeterli olmaması ve gelen taleplerin yerine getirilememesi sonucunda oluşan müşteri mağduriyetini gidermek amacıyla Nefes projesi hayata geçirildi.

 • 2019

  Destek Araştırma ve Geliştirme Bilişim Elektronik Mekatronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

  ATAP Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi OSB Kampüsü

  Nefes ERP Projemiz'in ATAP Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi tarafından yapılan değerlendirmeler çevçevsinde Tekno Kent bünyesine kabul edilerek, Arge çalışmalarına başladık.

 • 2020 ~

  Nefes ve Özel Çözümler

  Destek Araştırma ve Geliştirme Bilişim Elektronik Mekatronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Nefes Yazılım olarak marka tescilimiz ile birlikte müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Arge ve Geliştirme çalışmalarımıza devam ediyor ayrıca müşteri acil ihtiyaçlarını giderebilmek için özel çözümler üretiyoruz.

Temel Değerler

Nefes Yazılım kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Bu değerler alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Card image

Çalışanlarımız en büyük itici gücümüzdür. Çalışanlarımızın eğitimini ve kişisel gelişimini kültürümüzün bir parçası olarak görerek potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri bir şirket kültürünü ve ortamını yaratmaya çalışırız.

Card image

Yaptığımız tüm işlerin ve hayata geçirdiğimiz tüm projelerin ülkemiz ve toplumumuz için ortak bir değer yaratmasını hedefleriz.

Card image

Kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ederiz.

Card image

Daha yaşanabilir bir dünya için tüm faaliyetlerimizin sürdürülebilirlik stratejimize uygunluğunu gözetiriz.

Card image

Yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer veririz. İnovasyon (yenilik), teknoloji, tasarım ve Ar-Ge’ye yatırım yapar, ülkemizde değişimin öncüsü, ilklerin adresi olmak için çalışırız.

Card image

Doğaya Saygılıyız.

Card image

Sosyal Medyanın günücüne inanırız.

Card image

Daha iyi ve yaşanabilir bir Dünya hedefindeyiz.

Bülten

Bültenimizi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayacağız. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.